Звернення № 4311

#4311 створено 2 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Городниця, Житомирська область, Україна, 11714
Координати сміттєзвалища: 50.807766, 27.306612
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Листопада 2018

В РОБОТІ

в парку сміття не прибирають

02.10.2018, 22:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.10.2018, 22:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.10.2018, 14:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.10.2018, 15:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №4311 від 02.10.2018 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться в смт. Городниця, Новоград-Волинського району за наступними координатами: 50.807766, 27.306612 повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлене до Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Городницької селищної (сільської) ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь