Звернення № 4308

#4308 створено 2 Жовтня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Великотирнівська, 19а, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
Координати сміттєзвалища: 49.576507790117, 34.494709968567
Відповідальний: Полтавська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Листопада 2018

НЕ ВИКОНАНО

Доброго дня. В Полтаві дужа важка екологічна ситуація. Через руйнацію каналізаційних колекторів стоки з лікарень, моргу, нафтобази, автомийок та з усього іншого потрапляють в природні водойми міста через ливневі колектори, що призначені для відводу дощової та талої води з поверхні доріг. Стоки потрапляють у ставки міста (які зв’язані з річкою) та у саму річку Ворскла. Далі дана річка впадає в Дніпро в місті Кременчук. Наноситься шкода значній частині екостистеми держави та великій кількості населення. Є багато доказів та відеоматеріалів. Є аналізи води (хоч і не дуже багато). Водоканал, який власник цих стоків, пояснює тим, що більше 70% їх труб повністю зруйновані. Під землею немає труб, там просто вже направлення каналізаційних потокі. Такий же стан і ливневих труб. І вони, мол там самі під землею перетікають одна в одну. По факту по всьому місту пороблені з’єднання між цими колекторами. Якщо ці стоки течуть негерметично, вони потрапляють в грунтові води, отруюючи людей. Дохне риба в ставках, сморід стоїть нереальний. Керівництво Водоканала стверджує, що грошей відразу все відремонтувати в них немає, просе допомоги в бюджетах міста і області, але ті практично мовчать, особливо місто. НАм загрожує екологічне лихо, і не тільки нам. ТРетина України під загрозою. Я на повному серцозі. Чи можете якось нам допомогти. Я депутат найнижчого рівня (районна в місті рада) і в мене відсутні важели впливати на бюджет і надавати вказівки комунальним структурам. Тим більше, що Водоканал підпорядковується області. Выдео не можу долучити через значний об’єм, обрізати зараз не маю змоги. Але фото і відео підбірки маю.

02.10.2018, 22:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.10.2018, 22:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.11.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено