Звернення № 4297

#4297 створено 24 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н09, 163, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.16125, 24.28235
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Жовтня 2018

В РОБОТІ

Повторно прошу вжити заходів з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, що знаходиться в с. Кваси, Рахівського р-ну, Івано-Франківської області. Фото і координати звалища додаються. Звалище помічено 18 серпня 2018 року. Зауважу, що це повторне звернення щодо даного сміттєзвалища. Моє минулорічне зверннення номер 1602 від 25 серпня 2017 року не було виконано. Дане сміттєзвалище не ліквідовано, інформація, яку я отримав у відповідях від Квасівської сільської ради щодо 1) нібито ліквідації зазначеного звалища, 2) нібито відсутності звалища за зазначеними координатами не відповідає дійсності.

24.09.2018, 14:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.09.2018, 14:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.10.2018, 15:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.10.2018, 10:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології Закарпатської ОДА 08.10.2018 № 1315/03-01 до Квасівської сільської ради Рахівського району

Статус: Надано відповідь

10.10.2018, 10:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології Закарпатської ОДА 08.10.2018 № Ш-049/03-01

Статус: Надано відповідь