Звернення № 4285

#4285 створено 24 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гвардійська, 26, Шепетівка, Хмельницька область, Україна, 30400
Координати сміттєзвалища: 50.188404669564, 27.056649148508
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Жовтня 2018

В РОБОТІ

Сміттєзвалище в гаражах. Ціла купа сміття, яке зноситься туди ймовірно місцевими мешканцями. Поряд Дендропарк, куди ходять діти.

24.09.2018, 15:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.09.2018, 15:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.09.2018, 15:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.10.2018, 15:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Директору підприємства ПрАТ "Шепетівське ДОК"" направлено лист від 14.09.2018р за №01-19/2997 щодо ліквідації сміттєзвалища та утримання в належному стані території.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.10.2018, 16:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Сміттєзвалище по вул. Гвардійська, 26 знаходиться на території домоволодіння гр. Божка С.Л.. Адміністративно-комунальною інспекцією виписано попередження №1096 від 08.10.2018р щордо приведення в належний стан території домоволодіння


Документи:

Статус: Надано відповідь

24.10.2018, 17:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Сміттєзвалище ліквідовано


Документи:

Статус: Надано відповідь

29.10.2018, 17:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

станом на 23.10.2018р. сміттєзвалище ліквідовано

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника