Звернення № 4278

#4278 створено 20 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Боярка, Київська обл., Україна, 08151
Координати сміттєзвалища: 50.327493667412, 30.288869775832

НА РОЗГЛЯДІ

з території ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”СИЛУЕТ-ЛТД” (ТОВ ”СИЛУЕТ-ЛТД”) Ідентифікаційний код юридичної особи 20591204, за адресою 08154, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Боярка, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ, будинок 36, з травня 2018 року і до сьогоднішнього дня, здійснюється несанкціонований злив нечистот до території паркової зони ”Парк Перемоги”. Прошу вас здійснити необхідні заходи для направлення за вказаною адресою представників Державної екологічної інспекції України задля проведення відповідних заходів щодо перевірки та взяття проб грунту з наступним накладання покарання вищезазначеної юридичної особи відповідно до чинного законодавства України.

20.09.2018, 20:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.09.2018, 20:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця