Звернення № 4270

#4270 створено 19 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гагаріна, 41а, Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93400
Координати сміттєзвалища: 48.945025670395, 38.497200496495
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Жовтня 2018

В РОБОТІ

5-й день не вивозиться сміття. Мусор складають вже біля контейнерів

19.09.2018, 11:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.09.2018, 11:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.09.2018, 10:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні