Звернення № 4267

#4267 створено 19 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Перемоги, 26, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000
Координати сміттєзвалища: 50.75511039677, 25.349581874907
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Жовтня 2018

ВИКОНАНО

Сміттєзвалище під мостом по проспекту Перемоги.

19.09.2018, 11:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.09.2018, 11:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.10.2018, 10:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.10.2018, 11:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Згідно інформації Луцької міської ради працівниками ЛСКАП "Луцькспецкомунтранс" прилеглу територію майданчика для збору ТПВ очищено від залишків розкиданого сміття, територію приведено до належного санітарного стану. Департаменту муніципальної варти направлено лист для проведення роз'яснювальної роботи з громадянами у сфері поводження з твердими побутовими відходами під час проведення рейдових перевірок.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.10.2018, 11:12 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником