Звернення № 4265

#4265 створено 19 Вересня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Лянгуса, 97, Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна, 11702
Координати сміттєзвалища: 50.57704634107, 27.586569339037
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Жовтня 2018

В РОБОТІ

Прошу ліквідувати стихійне сміттєзвалище по вулиці Лянгуса за переїздом. Додаю фото для розуміння.

19.09.2018, 11:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.09.2018, 11:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.09.2018, 09:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.09.2018, 11:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 19.09.2018 за №4265 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вулиці Лянгуса, 97, міста Новоград-Волинськ, Житомирської області за наступними координатами: 50.57704634107, 27.586569339037 інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції в Житомирській області для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.




Заступник начальника управління Микола СЕМЕНЮК





Надія Мудренок 22-08-24


Документи:

Статус: Надано відповідь

17.10.2018, 14:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 19.09.2018 за №4265 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вулиці Лянгуса, 97, міста Новоград-Волинськ, Житомирської області за наступними координатами: 50.57704634107, 27.586569339037 інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення повторно направлено до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.11.2018, 10:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 19.09.2018 за №4265 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться по вулиці Лянгуса, 97, міста Новоград-Волинськ, Житомирської області за наступними координатами: 50.57704634107, 27.586569339037 інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення втретє направлено до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь