Звернення № 4261

#4261 створено 17 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Небесної Сотні, 74, Житомир, Житомирська область, Україна, 10001
Координати сміттєзвалища: 50.267275, 28.663087
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Жовтня 2018

ВИКОНАНО

Не санкціонований смітник.

17.09.2018, 16:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.09.2018, 16:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2018, 16:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.09.2018, 14:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 17.09.2018 року за № 4261, стосовно сміттєзвалища, яке знаходиться по вулиці Небесної Сотні, 74, міста Житомира, за наступними координатами: 50.267275, 28.663087 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, дане звернення направлено для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Про результати Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

17.10.2018, 15:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 17.09.2018 року за № 4261, стосовно сміттєзвалища, яке знаходиться по вулиці Небесної Сотні, 74, міста Житомира, за наступними координатами: 50.267275, 28.663087 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення повторно направлено для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Про результати Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.11.2018, 10:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 17.09.2018 року за № 4261, стосовно сміттєзвалища, яке знаходиться по вулиці Небесної Сотні, 74, міста Житомира, за наступними координатами: 50.267275, 28.663087 та повідомляє.
Відповідно до листа Житомирської міської ради від 10.10.2018 за № 1-1524 зазначено, що з підприємством-перевізником ТПВ ПП «ВЖРЕП №4», 04.10.2018 р. дане сміттєзвалище ліквідоване.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України і зняти з контролю.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.11.2018, 11:54 Підтвердження виконання Заявником.

Прибрали, але це місце, добре не врегульоване міськими службами для поводження мешканцями мікрорайону з ТПВ

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником