Звернення № 4260

#4260 створено 17 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.620547376896, 30.521545708179
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Жовтня 2018

В РОБОТІ

Большое количество строительного и бытового мусора

17.09.2018, 10:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.09.2018, 10:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.10.2018, 10:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.10.2018, 10:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь

10.10.2018, 09:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище прибрано


Документи:

Статус: Надано відповідь