Звернення № 4259

#4259 створено 17 Вересня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Вінницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.516585863071, 28.586189746857
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Жовтня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Кілька великих куп сміття в місці підїзду до кар’єру.

17.09.2018, 10:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.09.2018, 10:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.10.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено