Звернення № 4258

#4258 створено 17 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р47, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.742107, 32.71466
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Жовтня 2018

В РОБОТІ

вздовж дороги до перших дачних будинків сміттєзвалища

17.09.2018, 10:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.09.2018, 10:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця