Звернення № 4257

#4257 створено 16 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.873433, 30.402104
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2018

В РОБОТІ

звалище біля дороги

16.09.2018, 12:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2018, 12:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2018, 09:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.10.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

19.10.2018, 14:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 17.09.2018 № В 44.3488.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Валеватого М.А. від 16.09.2018 № 4257-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.873433, 30.402104 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом

Статус: Надано відповідь