Звернення № 4248

#4248 створено 14 Вересня 2018

43

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.43079889972, 34.927396760322
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Жовтня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Звертаюся до Вас за допомогою припинити знущання над мешканцями нашого району. Ми мешкаємо в балці біля колишнього сміттєспалювального заводу. Мій будинок розташований не більше як 600 метрів від його території. Офіційно завод не працює з 2012 року. Проте сміття досі продовжують завозити та скидувати за його територію. А щоб ніхто ніби це не довів - його підпалюють. Цей сморід ( запах хімічного походження) йде по нашій балці і ми всі цим дихаємо. З моменту закриття заводу там була насипана купа сміття заввишки 6 - 7 метрів. І воно то горить, то тліє з початку літа по наш час. Раніше там була балка та дорога. Це сміття з’явилося вже після закриття заводу. Від цього смороду ми не можемо вийти на вулицю, відкрити вікна, люди хворіють на легеневі хвороби тощо. Активісти зверталися в екологічну інспекцію, проте ніяких заходів не було вжито і поки бюрократична машина зверне на нас увагу, ми всі потруїмося. Начас питання стоїть навіть не в тому, що вивозять сміття, а в тому що воно то горить, то тліє і ми задихаємося. В серпні 2014 року там горіло 10 днів так, що навіть прилеглі райони міста були в димі ( доказ цого - репортаж 34 телевізійного каналу). В вересні 2018 також і 34 і 11 міські канали були на місці згарища і робили репортажі. Неодноразово викликалися пожежні. Та на це ніхто не звертає уваги. Як горіло так і горить. Я чула припущення, що це місцеві наносили те сміття. То я Вам поясню, що згарище висотою 6 - 7 метрів. В балці живуть більшою мірою люди доволі похилого віку. Навіть, якщо вони і захотіли, то ніколи не змогли зробити звалище такої висоти. Зрозуміло, що воно викидується зверху зі сторони сміттєспалювального заводу. Там є фірма, яка займається переробкою ніби то чи пластику чи то поліетилену. Не виключаю можливості, що вона може бути причетна до цього. Фотодокази згарища додаю. Звертаюся до Вас від імені усіх мешканців нашого району допомлжіть. Нам немає чим дихати.

14.09.2018, 21:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.09.2018, 21:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2018, 10:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.10.2018, 17:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Марино Олександрівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

23.10.2018, 08:38 Спростування виконання Заявником.

1 На сміттєзвалище ніхто не приїхав, ніяких заходів не було вжито, навіть замірів повітря.
2 наступного року її утилізують це добре, але що нам робити зараз коли там постійно горить та тліє, ми вчадіємо від цього смороду.
3 До наступного року, коли Ви плануєте вжити заходів, ми просто можемо не дожити. Ми щоноці та кожного ранку в диму та смороді.
4 Ми вимагаємо вжити заходів щодо ТЛІЮЧОГО сміттєзвалища НЕГАЙНО. Інакше ми всі потруїмося.

Статус: Відхилено Заявником