Звернення № 4247

#4247 створено 13 Вересня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця 49-ї Гвардійської Дивізії, 33, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.672460276055, 32.614717463875
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Жовтня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Возле дома 33 образовалось стихийная мусора, просим принять меры

13.09.2018, 16:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.09.2018, 16:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.10.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено