Звернення № 4245

#4245 створено 13 Вересня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.442149204296, 30.779442100247
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Жовтня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Княжичи, Броварской район.
Несанкционированные свалка.

13.09.2018, 16:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.09.2018, 16:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2018, 09:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.10.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено