Звернення № 4243

#4243 створено 13 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Чабаны, Е95, Київська обл., Україна, 08162
Координати сміттєзвалища: 50.330881368467, 30.398614119922
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Жовтня 2018

В РОБОТІ

Прошу прибрати стихійне сміттєзвалище яке з кожним днем стає дедалі більше і більше. 11 травня поруч із цим місцем я вже ставив одну мітку. Але, досьогодні звалище сміття досі не прибрано

13.09.2018, 01:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.09.2018, 01:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2018, 09:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.10.2018, 16:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.09.2018 № М 13.3450.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Матусевича І.Є. від 13.09.2018 № 4243-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.330881368467, 30.398614119922 та повідомляє.
Листом від 01.10.2018 № 02-26/731 Віто-Поштова сільська рада повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в приватній власності.
Враховуючи вище викладене, проводяться необхідні міри по встановленню власника земельної ділянки та попередження його, щодо усунення порушень правил благоустрою.


Документи:

Статус: Надано відповідь