Звернення № 4242

#4242 створено 13 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Е95, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.333034406481, 30.401086982474
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Жовтня 2018

В РОБОТІ

Прошу прибрати нове стихійне звалище, яке з’явилося 7 вересня 2018 року

13.09.2018, 01:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.09.2018, 01:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2018, 09:47 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.10.2018, 15:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.09.2018 № М 13.3449.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Матусевича І.Є. від 13.09.2018 № 4242-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.333034406481, 30.401086982474 та повідомляє.
Листом від 01.10.2018 № 02-26/731 Віто-Поштова сільська рада повідомила, що на даний час проводяться необхідні міри для ліквідації сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь