Звернення № 4241

#4241 створено 12 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Ківшарівка, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.622149, 37.689037
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2018

В РОБОТІ

стихийная свалка.гаражный кооператив "жигули"

12.09.2018, 19:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2018, 19:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.09.2018, 09:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.09.2018, 09:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до Законів України «Про відходи», «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

21.09.2018, 11:12 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником

29.10.2018, 09:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Курилівської сільської ради Куп’янського району, сільською радою було проведено перевірку території за вказаними Вами координатами. За результатами перевірки встановлено, що на території, яка знаходиться за межами населених пунктів с.Новоосинове на території Курилівської сільської ради, несанкціоноване сміттєзвалище відсутнє.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника