Звернення № 4236

#4236 створено 10 Вересня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.421877256342, 30.804291442037

НА РОЗГЛЯДІ

Слив свежего куриного помета. Сливают очень часто, практически каждый день. Из-за этого много мух и вонь невыносимая.

10.09.2018, 11:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2018, 11:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця