Звернення № 4210

#4210 створено 12 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.421854079175, 30.802684128284

НА РОЗГЛЯДІ

систематичне скидання відходів птахофабрики

12.09.2018, 21:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2018, 21:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця