Звернення № 4209

#4209 створено 12 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Нова, Княжичі, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.447248167841, 30.774213150144
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2018

НЕ ВИКОНАНО

свалка сміття

12.09.2018, 21:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2018, 21:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2018, 10:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.10.2018, 12:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.09.2018 № П 06.3452.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Пасхалова Є.О. від 12.09.2018 № 4209-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.447248167841, 30.774213150144 та повідомляє.
Листом від 08.10.2018 № 1053 виконавчий комітет Княжицької сільської ради повідомив, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

10.10.2018, 14:46 Спростування виконання Заявником.

звалищє зменшилось, але 50% сміття досі не прибрано

Статус: Відхилено Заявником