Звернення № 4208

#4208 створено 12 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.44171702187, 30.776262357831
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалищє в лісі

12.09.2018, 21:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2018, 21:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2018, 10:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.10.2018, 12:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.09.2018 № П 06.3451.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Пасхалова Є.О. від 12.09.2018 № 4208-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.44171702187, 30.776262357831 та повідомляє.
Листом від 08.10.2018 № 1052 виконавчий комітет Княжицької сільської ради повідомив, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

10.10.2018, 14:42 Спростування виконання Заявником.

звалищє на місці

Статус: Відхилено Заявником

10.12.2018, 12:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.12.2018, 12:56 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником