Звернення № 4207

#4207 створено 12 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: М23, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.190243031122, 22.651750374207
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2018

В РОБОТІ

Жителі вулиці Венеліна Гуци просять вирішити питання щодо перенесення сміттєзвалища, яке знаходиться менше як за 0,5 км від житлових будинків, що є порушенням ЗУ “Про відходи”, у статті 33 якого зазначено, що зберігання та видалення відходів здійснюється в місцях, визначених органами місцевого самоврядування з врахуванням вимог земельного та природоохоронного законодавства, за наявності дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами. Забороняється несанкціоноване скидання відходів, у тому числі побутових на території міст та інших населених пунктів.
Минулі роки зміттєзвалище розташовувалось далі від житлової зони, цього року його перенесли занадто близько до житлових будинків. Влітку не можливо дихати, сміття меможливо воняє, машини які вивозять побутові відходи перетинать житлову зону , спричинаючи шум і постійний пил, яким дихають всі мешканці.
Об’єкт який був побудований 1999 року вже вичерпав свої ресурси і переповненний.

12.09.2018, 21:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2018, 21:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.09.2018, 16:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.09.2018, 17:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Департаментом екології надіслано листа 19.09.2018 № 1217/03-01 до Берегівської міської ради щодо необхідності нею вжиття заходів із ліквідації скупчень побутових відходів у вказаному у зверненні місці.

Статус: Надано відповідь

05.10.2018, 10:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист-відповідь Берегівської міської ради 26.09.2018 № 2067/03-12

Статус: Надано відповідь

05.10.2018, 10:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 04.10.2018 № 1298/03-01 до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області

Статус: Надано відповідь

05.10.2018, 11:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 04.10.2018 № 1298/03-01

Статус: Надано відповідь

15.11.2018, 10:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту інфраструктури Закарпатської ОДА 15.10.2018 № 01-13/К-135

Статус: Надано відповідь

15.11.2018, 10:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології Закарпатської ОДА 14.11.2018 № 1447/03-01

Статус: Надано відповідь

05.12.2018, 15:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Державної екологічної інспекції у Закарпатській області 05.11.2018 № 2493/02

Статус: Надано відповідь

05.12.2018, 15:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Державної екологічної інспекції у Закарпатській області 14.11.2018 № 2581/02

Статус: Надано відповідь