Звернення № 4206

#4206 створено 12 Вересня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Усіковська вулиця, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.710891, 37.61666
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Жовтня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище в межах міста Купянськ вище ресторану Оскіл у напрямку будівлі, де розташована Купянська міська рада. Засміченою є уся навколишня територія.

12.09.2018, 21:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.09.2018, 21:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.09.2018, 16:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.09.2018, 16:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Усіковській в м. Куп’янськ Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.09.2018, 03:29 Спростування виконання Заявником.

Ніякої відповіді я не отримував - вона до мене не надходила. Зі сміттєзвалищем також нічого не відбулося.

Статус: Відхилено Заявником

12.10.2018, 16:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Усіковській в м. Куп’янськ Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Згідно з отриманою Департаментом інформацією від Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради, силами господарської групи Житлово-комунального підприємства № 1 було проведено санітарне очищення вказаної у зверненні території.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.10.2018, 13:08 Спростування виконання Заявником.

У відповіді не міститься інформація про встановлення і притягнення до відповідальності осіб, винних у створенні звалки відходів в межах міста.

Статус: Відхилено Заявником