Звернення № 4190

#4190 створено 4 Вересня 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Галицький Шлях, 46А, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000
Координати сміттєзвалища: 48.31507039003, 25.910404957831
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Жовтня 2018

В РОБОТІ

На березі річки Прут звалище, поруч купаються люди.
Переважно пластик але дуже сильний запах

04.09.2018, 12:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.09.2018, 12:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.09.2018, 12:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.10.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

06.11.2018, 10:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Виконано.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника