Звернення № 4181

#4181 створено 30 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.57174, 30.58435
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Вересня 2018

В РОБОТІ

Тут в радиусе 50м несколько подобных куч с мусором. Пожалуйста, помогите решить эту проблему. Тут гуляют и взрослые и дети. Красивейшие места и рядом коттеджный городок Межречье.

30.08.2018, 14:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.08.2018, 14:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.08.2018, 11:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.09.2018, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 30.08.2018 № Р 44.3287.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Рубана В.Б. від 30.08.2018 № 4181-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.57174, 30.58435 та повідомляє.
Вишгородська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване в найкоротший термін.

Статус: Надано відповідь