Звернення № 4171

#4171 створено 30 Серпня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Нове Залісся, Київська обл., Україна, 07811
Координати сміттєзвалища: 50.680468705084, 29.980965927243
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Вересня 2018

ВИКОНАНО

стихійне сміттєзвалище не зменшується. Сільська рада звітує, що ”проведені роботи по збору сміття”. це не правда. Сміття розкидане по всьому лісу.

30.08.2018, 14:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.08.2018, 14:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.08.2018, 11:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.09.2018, 12:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване новозаліською сільською радою

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.09.2018, 14:12 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником