Звернення № 4170

#4170 створено 30 Серпня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Приозерна, 8Б, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.493112236783, 30.516771711409
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 29 Вересня 2018

НЕ ВИКОНАНО

лежить будівельне сміття яке ніхно не вивозить вже тривалий час

30.08.2018, 14:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.08.2018, 14:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.09.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено