Звернення № 4166

#4166 створено 30 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 31А, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.366181, 30.452893
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 29 Вересня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Купи сміття на автобусній зупинці біля метро

30.08.2018, 14:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.08.2018, 14:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.09.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено