Звернення № 4158

#4158 створено 31 Серпня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т1607, Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 45.335322512646, 28.892717957497
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Вересня 2018

В РОБОТІ

Целый мусорный полигон (насколько он там легален?) постоянная вонь, если ветер - то мусор разлетается по всей округе, периодически этот мусор жгут - тогда жители близлежащих районов буквально задыхаются (а свалка эта очень близко к городу, да и от села недалеко)

31.08.2018, 11:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.08.2018, 11:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.10.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

05.10.2018, 10:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.10.2018, 10:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь