Звернення № 4094

#4094 створено 23 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Паршина, 35, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.392964225533, 35.023691542447
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Вересня 2018

В РОБОТІ

Вжити заходів для локалізації та ліквідації вогнищ карантинних рослин у дворі за адресою Тополя-2 б.12.

Мої неодноразові заяви до КП ”Жілсервіс-2” ДМР ігнаніруются в слідстві чого з 1 вересня діти що йдуть повз ці кущі карантинних рослин та амброзії будуть труїтися.
Нагадаю що існуе Регіональна Програма з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних організмів на території Дніпропетровської області протягом 2012 – 2026 років ДНIПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

23.08.2018, 13:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.08.2018, 13:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.08.2018, 15:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.08.2018, 15:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2018, 16:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Шановний Геннадіє Миколайовичу! Департаментом розглянуто Ваше звернення стосовно виявлення, локалізації та ліквідації вогнищ карантинних бур’янів. За результатами розгляду, в межах компетенції, повідомляємо наступне.
Сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» запроваджено для виявлення стихійних сміттєзвалищ. Відповідно до Регіональної Програми з локалізації амброзії полинолистої та інших карантинних організмів на території Дніпропетровської області протягом 2012 – 2026 років (далі – Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 23.03.2012 № 259-12/VI, головним розпорядником коштів, що виділені на виконання Програми є управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. На підставі вищевикладеного пропонуємо оформити та направити звернення громадян до зазначеного управління https://adm.dp.gov.ua/ua/dniprooda/pro-oda/departamenti-ta-upravlinnya/upravlinnya-agropromislovogo-rozvitku/zvernennya-gromadyan.

Статус: Надано відповідь