Звернення № 4092

#4092 створено 16 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.014740591394, 31.84995867312
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Вересня 2018

В РОБОТІ

Обласній комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

Прошу вас вжити дієвих заходів щодо ліквідації смітезвалища що знаходиться в с. Сливине по вул. Центральній у карьєрі та біля нього.
Також прошу встановити попереджувальні аншлаги.


Фото додається

16.08.2018, 05:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.08.2018, 05:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.08.2018, 13:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.09.2018, 11:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Георгію Михайловичу!
Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул. Центральній, у с. Сливине, Миколаївської області.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Миколаївській районній державній адміністрації.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами 47.014740591394, 31.84995867312 по вул. Центральній у кар’єрі та біля нього у с. Сливине, зафіксовано несанкціоноване розміщення побутових відходів. В ході розгляду звернення зафіксовано, що попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на вищезазначеній ділянці відсутні. За результатами перевірки на адресу голів Миколаївської районної державної адміністрації та Веснянської ОТГ направлено приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією Миколаївської районної державної адміністрації, звернення направлено за належністю до Кир’яківської сільської ради, на території якої знаходиться несанкціоноване сміттєзвалище, для розгляду та прийняття дієвих мір. За інформацією Кир’яківської сільської ради, місце стихійного сміттєзвалища було обстежено працівниками сільської ради. В результаті обстеження виявлено, що сміттєзвалище знаходиться за межами населеного пункту та розташоване на межі садових товариств «Імпульс» та «Космос-1». Кир’яківською сільською радою направлено листи головам СТ «Імпульс» та СТ «Космос-1» щодо термінового вжиття відповідних заходів щодо ліквідації зазначеного стихійного сміттєзвалища на прилеглих територіях садових товариств.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Миколаївської районної державної адміністрації.

Статус: Надано відповідь