Звернення № 4089

#4089 створено 15 Серпня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Зої Космодем’янскої, Коростишів, Житомирська область, Україна, 12501
Координати сміттєзвалища: 50.322760969134, 29.079193710495
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Вересня 2018

В РОБОТІ

Тому що Коростишівський кар’єр став місцем для відпочинку людей, навколо кар’єра з’явилося багато сміття і не має жодного контейнера для відходів.

15.08.2018, 16:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.08.2018, 16:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.08.2018, 16:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.08.2018, 15:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» ваше звернення від 15.08.2018 за № 4089, стосовно сміттєзвалищ, розкиданих навколо Коростишівського кар’єру, які знаходяться поблизу траси Т 06-02, та вулиці Червоних партизан, м. Коростишова, Коростишівский район, Житомирська область, за наступними координатами: 50.322760969134, 29.079193710495.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено до Коростишівської міської ради, та Державної екологічної інспекції у Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжити невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

14.09.2018, 09:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» ваше звернення від 15.08.2018 за № 4089, стосовно сміттєзвалищ, розкиданих навколо Коростишівського кар’єру, яке знаходяться поблизу траси Т 06-02, та вулиці Червоних партизан, м. Коростишів, Коростишівского району, Житомирської області, за наступними координатами: 50.322760969134, 29.079193710495 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення повторно направлено до Коростишівської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

10.10.2018, 11:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Ваше звернення, стосовно сміттєзвалищ, розкиданих навколо Коростишівського кар’єру, які знаходяться поблизу траси Т 06-02, та вулиці Червоних партизан в місті Коростишів, Коростишівского району Житомирської області, за наступними координатами: 50.322760969134, 29.079193710495 повідомляє.
Відповідно до листа Коростишівської міської ради від 25.09.2018 за № 03-20/1850 дана земельна ділянка перебуває у постійному користуванні ПАТ «Коростишівський кар’єр» і знаходиться за межами міста Коростишів.
Тому, дане звернення відправлене до Коростишівської районної державної адміністрації та директору ПАТ «Коростишівський кар’єр» для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.


Документи:

Статус: Надано відповідь

08.11.2018, 13:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Ваше звернення, стосовно сміттєзвалищ, розкиданих навколо Коростишівського кар’єру, які знаходяться поблизу траси Т 06-02, та вулиці Червоних партизан в місті Коростишів, Коростишівского району Житомирської області, за наступними координатами: 50.322760969134, 29.079193710495 повідомляє.
Відповідно до листа Коростишівської районної державної адміністрації від 22.10.2018 за № 45-39/3510 дана територія належить до власності ДП «Коростишівське лісове господарство».
Тому, дане звернення відправлене до Коростишівської районної державної адміністрації та директору ДП "Коростишівське лісове господарство" для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.11.2018, 14:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Ваше звернення, стосовно сміттєзвалищ, розкиданих навколо Коростишівського кар’єру, які знаходяться поблизу траси Т 06-02, та вулиці Червоних партизан в місті Коростишів, Коростишівского району Житомирської області, за наступними координатами: 50.322760969134, 29.079193710495 повідомляє.
Відповідно до листа Коростишівської районної державної адміністрації від 09.11.2018 за № 45-39/3743 дане стихійне сміттєзвалище ліквідоване комунальним підприємством «Коростишівський комунальник».
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника