Звернення № 4084

#4084 створено 14 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Східна, Рівненська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.711641, 26.405808
Відповідальний: Рівненська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Вересня 2018

В РОБОТІ

На березі озера колись був сміттєвий контейнер. Зараз звалище.

14.08.2018, 14:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.08.2018, 14:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.08.2018, 10:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2018, 14:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Сміттєзвалище знаходиться на території садового кооперативу "Льонок". Голову коооперативу зобов"язано ліквідувати дане сміттєзвалище.


Документи:

Статус: Надано відповідь