Звернення № 4083

#4083 створено 14 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Межигірська, 39, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.47037, 30.50978
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 13 Вересня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Необхідно прибрати купу будівельного сміття, яка знаходиться на сказаному місці більше місяця.

14.08.2018, 14:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.08.2018, 14:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.09.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено