Звернення № 4075

#4075 створено 14 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.593971, 31.075446
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Вересня 2018

В РОБОТІ

Перед селом Покровське (Куйбишево), у лісі (ольховик), в місці, де хтось копає пісок, виявлено стихійне сміттєзвалище. Прошу встановити власника та ліквідувати. З метою не допущення засмічення територій, провести роз'яснювальну роботу з населення та юридичними особами регіону. Місцевій владі забезпечити своєчасне вивезення сміття від населення.

14.08.2018, 09:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.08.2018, 09:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.08.2018, 09:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.08.2018, 15:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 14.08.2018 № К 06.3134/3138/3137/3135/3136/3133.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Короленка О.С. від 13.08.2018
№ 4076/4072/4073/4075/4074/4077-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ та повідомляє.
Листом від 28.08.2018 № 128 Жердівський старостинський округ повідомив, що з метою ліквідації вищезгаданих сміттєзвалище Жердівський старостинський округ звернувся до Великодимерської селищної ради з проханням винайти можливість виділити кошти на проведення заходів по ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
В разі фінансування, стихійні сміттєзвалища будуть ліквідовані в найкоротший термін.

Статус: Надано відповідь