Звернення № 4059

#4059 створено 13 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.893749720062, 37.713395655155
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Вересня 2018

В РОБОТІ

21.96.18 ми звернулися до Голові Петро-Іванівської сільської ради щодо ліквідації несанкціонованого звалища побутових та будівельних відходів, що знаходиться на схід від села Фиголівка, на узбіччі дороги з смт Дворічна до села Красне Перше в 870 м від рози цієї дороги з дорогою з Дворічної на Фиголівку, на схилі байрачної діброви. Координати звалища: 49°53’40.4”N 37°43’02.1”E.
Голова Петро-Іванівської сільради Н. Гончарук відповіла нам, що до 01.08.18 звалище буде ліквідоване.
Однак на початок серпня звалище було тільки посунуте у балку, що знаходиться поруч з ним, а зверху присипане грунтом, знятим, судячи з усього, в лісі, в 50 м від нього.

13.08.2018, 16:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.08.2018, 16:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.08.2018, 09:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.08.2018, 09:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Петро-Іванівської сільської ради Дворічанського району, Дворічанської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.09.2018, 10:42 Спростування виконання Заявником.

Не зроблено взагалі нічого: звалище як було присипане грунтом, так лишається присипаним грунтом і зараз. Ніхто нічого не прибирав.
https://www.youtube.com/embed/kJruzANhS88
https://drive.google.com/open?id=1tSqegxDcpacQvj-_0ZitWi7ovIIblcFy

Статус: Відхилено Заявником

20.09.2018, 14:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом було запропоновано Дворічанській районній державній адміністрації вжити заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. На цей час, інформація про вжиті заходи до Департаменту не надходила.
Після отримання відповідей, Вас буде повідомлено додатково

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.09.2018, 11:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Петро-Іванівської сільської ради Дворічанського району Харківської області, несанкціоноване сміттєзвалище за вказаними Вами координатами ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника