Звернення № 4043

#4043 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Аношкіна, 7, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51909
Координати сміттєзвалища: 48.516821, 34.593619
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

Доброго дня! Я, Чумак Світлана Сергиївна, поввдомляю, що вже декілька років між домами Братська 30 та Аношкіна 7 існує стихійне звалише гілок (складає двірник управляючої компанії) та іншого сміття. Координати та фото додаю. Прошу вирішити питання.

07.08.2018, 16:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 16:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.08.2018, 10:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.09.2018, 17:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Світлано Сергіївно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника