Звернення № 4042

#4042 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Велика Житомирська, 18, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.45543, 30.51301
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

НЕ ВИКОНАНО

В углублениях подвальных окон набросано кучу мусора. Вокруг много хороших ресторанов и гуляют туристы, и приходится смотреть на этот беспорядок.

07.08.2018, 14:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 14:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.09.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено