Звернення № 4040

#4040 створено 7 Серпня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Інтернатська, 2, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 50.026882934427, 36.293228566592
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Повідомляю, що на території Київського району міста Харкова, за адресою: вул. Сидора Ковпака, 1 (навпроти ветеринарної лікарні, скрін-шот карти додаю додаю до заяви) постійно забруднюється водний об’єкт: ставок - побутовими та будівельними відходами. Протягом останнього року вивіз сміття та подальше його спалювання ведеться постійно. Вантажними автомобілями здійснюється скидання будівельного сміття у ставок та нашарування сміття біля ставка. Внаслідок описаних дій відстежується забруднення водойми, а кожного разу коли сміття спалюють (частково) - їдкий дим розноситься на прилеглий житловий мікрорайон (вул. Шевченка та вул. Саперна). З проханням припинити забруднення звертався до поліції (102), однак результату не дало - приїздив наряд патрульної поліції. Мною також неодноразово викликались пожежно-рятувальні підрозділи на пожежу сміття (фото додаю), оскільки дихати стає неможливо на прилеглій території, дим від сміттєзвалища потрапляє до квартир через вікна. Прохання вжити заходів щодо припинення забруднення водного об’єкту та ліквідації незаконного сміттєзвалища, по можливості притягнути винних до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

07.08.2018, 14:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 14:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.08.2018, 15:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2018, 15:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Інтернатській, 2 в м. Харків, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

01.09.2018, 13:39 Спростування виконання Заявником.

не виконано

Статус: Відхилено Заявником

19.09.2018, 10:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Інтернатській, 2 в м. Харків, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Відповідно до отриманої Департаментом інформацією, перевіркою, проведеною Департаментом комунального господарства Харківської міської ради 03.09.2018, встановлено, що за вказаними координатами (навпроти ветеринарної лікарні) на безхазяйній території наявні місця накопичення будівельних відходів.
Згідно з п. 5.6.2.17 Правил благоустрою території міста Харкова, встановлених рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 № 504/11, організацію робіт з утримання територій зелених насаджень, що не передані у користування згідно договорів оренди, забезпечують адміністрації відповідного району Харківської міської ради. У зв’язку з чим, до адміністрації Київського району Харківської міської ради направлено листа щодо організації робіт з приведення території до належного стану.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

19.09.2018, 11:37 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником