Звернення № 4028

#4028 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.635436, 30.984815
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

Побутові сміття на краю лісу. Прошу встановити власника та прибрати.

07.08.2018, 12:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 12:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.08.2018, 15:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.08.2018, 10:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 07.08.2018 № К 06.3041/3037/3040/3036/3042/3027.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Короленка О.С. від 07.08.2018
№ 4031/4030/4029/4033/4032/4028-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ та повідомляє.
Листом від 27.08.2018 № 125 Жердівський старостинський округ повідомив, що з метою ліквідації вищезгаданих сміттєзвалище Жердівський старостинський округ звернувся до Великодимерської селищної ради з проханням винайти можливість виділити кошти на проведення заходів по ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
В разі фінансування, стихійні сміттєзвалища будуть ліквідовані в найкоротший термін.

Статус: Надано відповідь