Звернення № 4020

#4020 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: H08, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.378465, 35.070968
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

купа сміття з весни

07.08.2018, 12:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 12:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.08.2018, 10:01 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.09.2018, 16:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Дмитро Вікторовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника