Звернення № 4019

#4019 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Автошлях Т 1008, Пухівка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.61973, 30.71541
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

ВИКОНАНО

Величезне стихійне сміттєзвалище вздовж дороги! Десь вглибині видніється встановлена кимось табличка - пункт збору сміття від будівництва. Цікаво, чи мав хтось дозвіл на її встановлення, хто видав у сільській раді? Чому сміттєзвалище ідеально через пару метрів від таблички «Пухівка», типу це вже не проблеми села?

07.08.2018, 12:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 12:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.08.2018, 15:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.09.2018, 12:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.09.2018, 17:16 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником