Звернення № 4013

#4013 створено 7 Серпня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Черняховського, 18, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.908496471951, 33.336697407067
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

ВИКОНАНО

Здравствуйте! Хочу уточнить, куда можно выбрасывать садовый мусор со своего двора. Хозяева дома № 49 по ул. Черняховского г.Кривой Рог складывают свой садовый мусор (скошенную траву, обрезки деревьев и цветов) напротив своего дома на берегу реки Саксагань. Мимо идут люди и добавляют от себя бутылки, пакеты и обертки. Потом это все поджигается. Это не огромная свалка, но улицу не красит и экологии вредит.

07.08.2018, 14:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 14:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.08.2018, 09:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2018, 12:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Ніно Василівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

31.08.2018, 13:13 Підтвердження виконання Заявником.

Верхушку кучи убрали, остальное размазали по берегу

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником