Звернення № 4011

#4011 створено 7 Серпня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: T0421, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.333238540757, 34.885682165623
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

Незаконне сміттєзвалище від Сурсько-Литовськоі сільскоі ради Дніпропетровськой обл.
Знаходиться між с.Сурсько-Литовське та Новомиколаівкою.
Вантажівки провозять сміття із письмовим дозволом голови сільскоі ради Андрєєва Григорія Дмитровича. Після виклику поліціі з погрозами затримашим вантажівку із сміттям приіхала секретар сільскоі ради Буряк Ніна Іванівна.
Голова та секретар Сурсько-Литовськоі сільскоі ради навмистно влаштовують незаконне сміттєзвалище, порушують закон, спонукають людей викидати сміття у поле.

07.08.2018, 13:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 13:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.08.2018, 09:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні