Звернення № 4009

#4009 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Шкільна, Крюківщина, Київська обл., Україна, 08136
Координати сміттєзвалища: 50.363534886724, 30.365154147148
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

По цьому сміттєзвалищу було звернення №3718 , дій ніяких , одні відписки. З райдержадміністрації отримано листа про якесь спалювання сміття з посиланням на акт комісії сільської ради з приводу пошкодженого стовпа ЛЕП та гори, з облдержадміністрації вже по цьому акту притягують до відповідальності за сміттєзвалище , тобто нас мають за дурнів . Складається враження що ні листи ,ні акти ніхто не читає . Просто іде паперовий ”футбол”. Наразі ситуація загострилася, 25 липня в наслідок великої кількості опадів відбулося підтоплення даної території , і фільтрат отримав можливість безперешкодного потрапляння в річку Сіверку .
Додаю Вам відповідь Києво-Святошинської райдержадміністрації та акт адмінкомісії виконавчого комітету Крюківщинської сільської ради надіслану мені на моє звернення №3718.
Ваш портал має всі ознаки ”дороги” з одностороннім рухом ,оскільки не має зворотнього зв’язку .У громадян немає можливості прокоментувати такі безглузді відповіді , які отримав я.
Маю надію ,що найдуться службовці які нададуть належну оцінку діям посадовців обласного,районного , місцевих рівнів .

07.08.2018, 16:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 16:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.08.2018, 10:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.08.2018, 16:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Листом від 16.07.2018 № 707 виконавчий комітет Крюківщинської сільської ради повідомив, що адміністративною комісією здійснено виїзд на місце.
На громадянина Грицай О.А. складено адміністративний протокол щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та накладено штраф на суму 1360,0 гривень.

Статус: Надано відповідь