Звернення № 3975

#3975 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Театральна, Баштанка, Миколаївська область, Україна, 56101
Координати сміттєзвалища: 47.404243998503, 32.43474341516
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

ВИКОНАНО

Купи сміття, будівельні відходи, плвстик

07.08.2018, 14:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 14:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2018, 13:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.08.2018, 10:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановна Ірино Павлівно!
Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул. Театральна, у м. Баштанка, Миколаївської області.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Баштанській районній державній адміністрації.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення відповідно до координат 47.404243998503, 32.43474341516 вказане місце знаходиться на території міста Баштанка Миколаївської області. Фотоматеріалами, що додаються до звернення та за вказаним місцем розташування, а саме : у межах міста Баштанка по вул. Театральна, 2 за будівлею кінотеатру розташоване несанкціоноване розміщення відходів (будівельні та побутові відходи). В ході розгляду звернення зафіксовано, що попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на вищезазначеній ділянці відсутні. За результатами перевірки на адресу Баштанського міського голови направлено припис щодо вжиття заходів реагування.
Баштанською районною державною адміністрацією звернення направлено за належністю до Баштанської міської ради, на території якої знаходиться сміттєзвалище.
За інформацією Баштанської міської ради, на земельній ділянці по вул. Театральна, 2 проводилось облаштування тимчасових споруд (відповідно до наданого дозволу).
На даний час будівельні відходи прибрано, земельну ділянку приведено до належного санітарного стану.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.08.2018, 14:44 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником