Звернення № 3970

#3970 створено 7 Серпня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Горіхова, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Координати сміттєзвалища: 46.373076413622, 30.726647972951
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

По факту отримання листа вiд Київської районної адмiнiстрації Одеської мiської ради вiд 17.07.2018 р. пiд рег. № 326/2-15 щодо балансоутримувача територiї уздовж вул. Горiхової, Комунального пiдприємства “Мiськзелентрест” Одеської мiської ради, прилеглої до фiлiї Одеського iсторико-краєзнавчого музею Меморіал героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї, прошу Вас прибрати вул. Горiхову вiд дрiбного побутового смiття, сприяти встановленню урн для сміття і перевірити ефективнiсть роботи Комунального пiдприємства “Мiськзелентрест” Одеської мiської ради щодо утримання територiї уздовж вул. Горiхової. З повагою, мешканка СТ ”Приморське”, член НСЖУ, Гончар М.О.
#Safeholiday #EuropeForCulture #EUHaveYourSay Блоги:
https://411memorial.wordpress.com/
https://411batterymemorialpark.wordpress.com/
https://411batterymemorialinitiatives.wordpress.com/

07.08.2018, 14:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 14:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.08.2018, 11:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.08.2018, 11:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь

13.09.2018, 16:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

-


Документи:

Статус: Надано відповідь