Звернення № 3967

#3967 створено 7 Серпня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Галафеєва, 43, Фастів, Київська обл., Україна, 08500
Координати сміттєзвалища: 50.079019362742, 29.932246701792
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Вересня 2018

В РОБОТІ

Постійно скидується сміття

07.08.2018, 13:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.08.2018, 13:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.08.2018, 15:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні